Bio Japan Benifuuki Premium thee kopen? - De Theeplantage
Snelle verzending
GRATIS verzending boven € 45,-*
Biologisch gecertificeerd
0
0

Japan Benifuuki Premium Biologisch - losse thee kopen

Japan Benifuuki Premium Biologisch - losse thee kopen
Productomschrijving

Wat is Benifuuki (Benifuki)?

Benifuuki-thee (Camellia sinensis L. cv. Benifuuki) is een speciale cultivar (gecultiveerde variëteit) van Japanse groene thee, die pas in 1993 door Japanse telers op de Japanse markt werd geïntroduceerd. Vanwege de specifieke gezondheidseffecten die allergieën, hooikoorts en eczeem verbeteren, maakt de Benifuuki alleen maar populairder. De Benifuuki heeft namelijk een uniek hoog gehalte aan gemethyleerde catechines en het hoogste gehalte aan EGCG in alle theesoorten.

De bloemen en bladeren zijn groter dan die van de Japanse wijdverspreide Yabukita-theestruiken (Sinensis-soort die goed is voor meer dan ¾ van alle theeplanten in Japan) en hebben drie stengels. De thee is wordt niet in de schaduw geteeld (in tegensteling tot andere Japanse thee) omdat het zonlicht zorgt voor een hoger catechine-gehalte en hierdoor de thee makkelijker gefermenteerd wordt.

Dat Benifuuki veel gedronken wordt vanuit een gezondheidsperspectief betekent niet dat deze premium en biologische variant alleen maar om die reden gedronken hoeft te worden. Juist niet, gemaakt van de mooiste blaadjes van de plant geeft deze Japanse zwarte thee een nootachtige en honingachtige smaak. Het is een evenwichtig en toch complexe thee, eigenlijk zoals je van onze Japanse thee gewend bent.

 

Zetadvies Benifuuki

 
10 g/l
 
100 ºC
 
2 min


Biologisch gecertificeerde losse thee

Wij zijn skal-gecertificeerd waardoor jouw bestelde thee ook echt 100% biologisch is. Van de pluk tot de verwerking tot aan het vullen van jouw zakje thee wordt geheel gecontroleerd. We zijn er trots op dat we daarom ook het Bio-keurmerk en het woord 'Bio' of 'Biologisch' mogen gebruiken.

 

   

Certified organic, NL-BIO-01 Skal 103728
EU/Non-EU Agriculture

Productspecificaties

Artikelnummer
Bio.413
Artikelcode
Bio-413
Herkomst
Kagoshima, Zuid-Japan
Allergenen
Geen

Reviews

4.7 / 5Based on 3 reviews
  • 5 / 5
    Gepost door: Anneke Verschuren op 24 mei 2023
    Ik gebruik deze thee voor het maken van ice tea in de mooie icetea flessen. Smaakt heerlijk!
  • 5 / 5
    Gepost door: Monique op 16 mei 2023
    Bijzonder van smaak, erg lekker.
  • 4 / 5
    Gepost door: Iris Y van der Vlerk op 8 september 2022
    de eerste kop thee is veelbelovend van smaak!
Schrijf je eigen review

Eerder bekeken

Japan Benifuuki Premium Biologisch
Japan Benifuuki Premium Biologisch

Benifuuki is een zwarte thee en ee...

Benifuuki is een zwarte...

€15,85
Door het gebruiken van onze website, ga je akkoord met het gebruik van cookies om onze website te verbeteren. Dit bericht verbergenMeer over cookies »