Alles over thee... - Matcha Iced Latte - De Theeplantage
Snelle verzending
GRATIS verzending boven € 45,-*
Biologisch gecertificeerd
0
0

Matcha Iced Latte

Ik moet zeggen dat ik niet echt een uitgebreide receptenmens ben. Ik vind het ook lastig om te volgen en maak er gewoon m'n eigen draai aan. En dat is precies wat dit recept ook is. Op internet vind je honderden recepten voor de perfecte Iced Latte en dit is gewoon mijn interpretatie.

Benodigdheden

Melk (haver, soja, rijst, amandel of gewone. Net wat je lekker vindt)
Matcha (die kun je hier terug vinden)
Drupje vanille aroma
Beetje zoetstof (Als je wilt; honing, Stevia of echte suiker)
Heel veel ijsblokjes.

Hardware
Melk opschuimer (of gewoon een garde)
Matcha klopper (of gewoon een shakebaker of garde, we doen niet moeilijk vandaag)

 

De voorbereiding

Klop de melk (ik heb amandelmelk) lichtjes met de eventuele zoetstof en een drupje vanille aroma. Dus als je de opschuimer gebruikt niet het hele programma. Zet in de koelkast om te koelen. Ik neem bij de opschuimer de 'max' inhoud. Dat is precies mijn glas. Je vult straks het glas drie kwart met melk.

Maak de Matcha aan. Doe ongeveer 2 theelepels Matcha in een kom. Voeg zo'n twee eetlepels heet water erbij en klop het rustig op. Voeg er nog een klein beetje water bij. Ik houd hem zelf super sterk, anders krijg je een waterige Latte. Koel de Matcha in de koelkast.

 

Het maken

Nu komt alles samen, je kunt bijna onderuitzakken en genieten.

1. Vul je glas royaal met ijs.

 

2. Giet de melk in het glas. Laat het laagje schuim nog even achter.

 

 

3. Giet de Matcha erbij. Je ziet dat ik maar een heel klein laagje heb.

 

4. Plop het laagje schuim erin en maak het af met een klein beetje Matcha. Doe een beetje in een theezeefje en schud het even boven je glas.

 

Het eind resultaat!

 

Je kunt dit recept dus op je eigen manier invullen. Super gezond en super lekker!

Enjoy!

 

 

Door het gebruiken van onze website, ga je akkoord met het gebruik van cookies om onze website te verbeteren. Dit bericht verbergenMeer over cookies »